ଯୌନ କ୍ରିୟା ର ଆତ୍ମତୃପ୍ତି – Jouna Kriya Ra Atmatrupti


Jouna Kriya Ra Atmatrupti - aveles.ru

ଭାଉଜ ଡଟ କମ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ ମୋର ନମସ୍କାର ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ। ମୋର ପୂର୍ବ କାହାଣୀ ରୀୟାର ଆତ୍ମକଥା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ରୂପେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବା। ଆଜି ମୁଁ ଯୌନ ତୃପ୍ତି ଉପରେ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଆଶା କରୁଛି କାହାଣୀ ପଢି ସାରିଲା ବେଳକୁ ରସ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ବାହାରି ଯାଇଥି ବ । ଏବେ ଡେରି ନକରି ମୋ କାହାଣୀ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଉଛି।

Install a new chat app and make fun with friends.

ଯୌନ ତୃପ୍ତି କିଏ ବା ଆଶା ନକରେ। ଯୌନ କାମନା ଜାଗ୍ରତ ହେବାର ଗୋଟେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ବୟସ ଥାଏ। ଆଜି କାଲି ତ ୧୨/୧୪ ବର୍ଷ ରୁ ଏ କାମନା ଜାଗ୍ରତ ହେଇ ଉଠୁଚି। ନୂଆ ନୂଆ କଲେଜ ଗଲା ପରେ ସାଧାରଣତଃ ଏ ସବୁ ଭାବନା ମନକୁ ଆସେ। ମୁଁ ଏଠି ଗୋଟେ ଝିଅ ର ମନର କଥା କହୁଛି। ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦ ର ପୁଅ କୁ ଦେଖିଲା ପରେସେ ତାକୁ ନେଇ ଅନେକ ସ୍ୱୋପ୍ନ ଦେଖେ। ବିଶେଷ କରି ନୂଆ ନୂଆ ଯୌବନ ରେ ପାଦ ଦେଇଥିବାରୁ କିଛି ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଭାବନା ମନକୁ ଆସେ। ଟିକେ ମୀଳା ମିଶା ବଢିବା ପରେ ପୁଅର ହସ୍ତ୍ ସ୍ପର୍ଶ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଝିଅ ଦେହ ରେ ବାଜେ ଆଉ ସେଇଥିରୁ ଜଳି ଉଠେ କାମନା ର ନିଆଁ ଆଉ ସମ୍ଭୋଗ କୁ ନେଇ ହୁଏ ଅନେକ କଳ୍ପନା। ଝିଅ ଟିର ଇଚ୍ଛା ଥିଲେ ବି ସେ କେବେ ଆଗ ପରିପ୍ରକାଶ କରେନା। ସେ ଚାହେଁ ପୁଅଟି ଆଗ ପାଦ ବଢାଉ। ଯୌନ ଜୀବନ ପ୍ରଥମ ସମ୍ଭୋଗ କୁ ନେଇ ଥାଏ ଅନେକ ଆଶା ଓ କଳ୍ପନା । ବିବାହ ପରେହେଉ ବା ପୂର୍ବରୁ ସବୁଥିରେ ଥାଏ ସେଇ ଏକ ପ୍ରକାର r ଅନୁଭୂତି। ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସମ୍ଭୋଗ ଅଭୁଲା ସ୍ମୃତି। ବନ୍ଦ୍ ଘର ଭିତରେ ନୂଆ ନୂଆ ଯୌବନ ରେ ପାଦ ଦେଇଥିବା ଦୁଇ ଯୁବକ ଯୁବତୀ। ଘର ଭିତରେ ଖେଳୁଥାଏ ଏକ ନିସ୍ତବ୍ଧ ନିର୍ବତା। ପୁଅଟି ଝିଅ କୁ ପାଇବାର ଆଶା ଓ ଝିଅଟି ସମ୍ଭୋଗ କୁ ନେଇ ଟିକେ ଆସଙ୍କା। ପ୍ରଥମେ ଚୁମ୍ବନ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ରୁ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ। ଓଠ ରୁ ଓଠ କୁ କାମୁଡି ପୁଅଟି ଧୀରେ ଧୀରେ ଶରୀର ରେ ହସ୍ତ ଚାଳନା କରୁ ଥାଏ। ସେତେବେଳେ କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଟିର ଛାତି ଭିତରେ ଟିକେ ଭୟ ରେ ଥରୁଥିବ। ପୁଅଟି ଚୁମ୍ବନ ଦେଉ ଦେଉ ଠିକ୍ କାନ ର ତଳ ଭାଗରେ କିସ୍ କରି କାନ କୁ ଟିକେ କାମୁଡି ଦେଲେ ଝିଅ ଟିର କାମନା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇଉଠେ। ତାପରେ ଦୁହେଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପୋଷାକ ଓହ୍ଲେଇ ଦିଅନ୍ତି ଅତି ଆଦର ଓ ପ୍ରେମ ରେ। ପରିବେଶ ହୋଇ ଉଠେ କାମନା ମୟ। ଚାରି ଆଡେ଼ ଖେଲିଯାୟେ ଗରମ ନିଃଶ୍ୱାସ ପ୍ରସ୍ଵସ୍ ର ଶବ୍ଦ। ଦୁଇ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ନିବିଡ ତର ଓ ଏକାକାର। ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ର ମିଳନ ଦିଏ ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକ୍ ର ଅନୁଭୂତି। ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର r ଭୂଗୋଳ କୁ ପଢି ଚାଲନ୍ତି କାମୁକ ଭାବରେ। ପୁଅଟି ଝିଅଟି ର ସମସ୍ତ ଅବୟବ କୁ ଅଣ୍ଡାଳି ଚାଲେ ନିଜ ହସ୍ତ ପୃଷ୍ଟା ରେ। କେବେ ଦୁଧ ତ କେବେ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ କରି ଚାଲେ ମର୍ଧନ୍। ଝିଅ ଟି ମଧ୍ୟ ଅତି ଆନନ୍ଦ ରେ ଅନୁଭବ କରିଚଲେ ସବୁକିଛି। ଅତି ଆଦର ରେ ପୁଅର ମୁହଁ କୁ ଧରି ମାଡ଼ି ଦିଏ ନିଜ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥନ ଯୁଗଳ ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ପୁଅଟି ଡେରି ନ କରି ଭୁଣ୍ଡି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସି ଚାଲେ । ଆହା କି କାମନା ମୟ ଦୃଶ୍ୟ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁଧ କୁ ଛାଡି ଓଠରେ ଚୁମ୍ବନ ଦିଆ ନିଆ ହୁଏ। ଏବେ ପୁଅ ଟି ଝିଅ କୁ ଦିଏ ଇଶରା। ଝିଅ ପୁଅର ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର ନିଜ ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀର କୁ ଘଷି ଅଗ୍ରସର ହୁ୍ୟେ ନିମ୍ନ ଆଡ଼କୁ। ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ବସିଯାଏ ଓ ଧରି ନିୟେ ପୁଅ ର ଉତ୍ତେଜିତ ଲିଙ୍ଗ କୁ। ବାସ୍ ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ କରି ଚାଲେ ଗେଲ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଅମଙ୍ଗ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ପରେ ସେ ଲିଙ୍ଗକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସୀ ଚାଲେ ଜେମଟି ଆଇସକ୍ରିମ ଭଳି। ଗଡ଼ି ଆସୁଥବା ଲାଳ କୁ ଚାଟି ସଫା କରି ଦିଏ ଆଉ ସେପଟେ ପୁଅ ର ଆଖି ଧୀରେ ଧୀରେ ବନ୍ଦ ହେଇ ଆସୁଥାଏ କେଉଁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଆନନ୍ଦ ର ଅନୁଭୂତି ପାଇ ଓ ଏପଟେ ନିଜ ଦୁଇ ହାତକୁ ସାଉଁଳାଉ ଥାଏ ଝିଅ ର ମୁକୁଳା ବାଳ ରେ। କି ଅଦ୍ଭୁତ ଦୃଶ୍ୟ । ଦୁଇ ଜଣ ମଜି ଯାଆନ୍ତି ନିଜ କାମନା କୁ ତୃପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ। ପୁଅ ଟି ଟିକେ ଉତ୍ତେଜିତ ଅନୁଭୂତି କଲା ପରେ ମୁଠେଇ ନିଏ ଝିଅ ର ମୁକୁଳା ବାଳ କୁ ଓ ଦୁଇ ଓଠମଝିରେ ଆଗପଛ କରି ଚାଲେ ଉତ୍ତେଜିତ ଲିଙ୍ଗ କୁ। ହଟାତ୍ ବାଳ ଧରିଥିବା ମୁଠା ହୋଇଯାଏ ଆହୁରି ଶକ୍ତ ଓ ଲିଙ୍ଗରୁ ବାହାରି ଯାଏ ବିଜ୍ ଝିଅଟିର ପାଟି ଭିତରେ। ଆଉ ଝିଅ ଟି।ମଧ୍ୟ ଅତି ଆନନ୍ଦରେ ପାନ କରିଯାୟେ ସବୁ। ଏବେ ପୁଅ ଟି ଝିଅ କୁ ଧରି ତଳୁ ଉଥାୟେ ଓ ଶୁଆଇ ଦିଏ ସେଜ୍ ଉପରେ। ଏବେ ଝିଅ ର ଦୁଇ ଗୋଡ଼ କୁ ଟେକି ବସି ପଡେ ତଳେ ଓ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚଟିବାରେ ଲଗେ ଓ ଏପଟେ ଝିଅର ନିଃଶ୍ୱାସ ହେଇଥାଏ ପ୍ରଖର। ଅଦ୍ଭୁତ ଆନନ୍ଦ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ମୁଖ୍ୟ ଖେଳ ମାନେ ଘିଆଁ ଘେଇଁ।
ଏ ଘିଆଁ ଘେଁଇ ର ଅନେକ ଆସନ ଅଛି ଯେମଟି କି କେବେ ଝିଅ ତଳେ ପୁଅ ଉପରେ, କେବେ ପୁଅ ତଳେ ଝିଅ ଉପରେ, କେବେ ଷଣ୍ଢ ଗାଈ ଉପରେ ଚଢ଼ିଲା ଭଳି ଆସନ। ଝିଅ ର ବି ଆ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଭର୍ତି କରି ଆଗପଛ କରି ଘେଁ ଚାଲେ। ସବୁଠୁ ବେଶୀ ମଜା ଲଗେ ଗାଈ ଷଣ୍ଢ ଆସନ। ଝିଅ ଟି ଆଣ୍ଠେଇ ନିଜ ହାତରେ ଭରାଦେଇ ନଇଁ ଯାଏ ବସ୍ ଗୋଟେ ଗାଈ ଭଳି। ପୁଅଟି ନିଜ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ବିଅ ରେ ଘଷି ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦିଏ ଓ ଆଗ ପଛ କରି ଘେଇଂ ଚାଲେ। ମଝିରେ ମଝିରେ ଝିଅ ପୁଅର ହାତ ନେଇ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଦେଉଥିବ ଦଳିବା ପାଇଁ ଓ ମଝିରେ ମଝିରେ ପୁଅ ଟି ଝିଅ ର ବାଳ କୁ ମୁଠେଇ ପଛକୁ ଭିଡୀ ମାରିଚଲେ ନିର୍ଘାତିଆ ମାଡ଼। ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଜଙ୍ଗ ବାଡେଇ ହୋଇ ଶୁଭେ ଥପ ଥପ ଥପ। ଏମଟି କିଛି ସମୟ ଗଲା ପରେ ଝିଅ ଟି ସୋଇ ପଡି ନିଜ ଗୋଡ଼ କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଧରି ପୁଅକୁ ଇଶରା ଦିଏ। ପୁଅ ବି ତ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଟିକେ ବିଅ ରେ ଘଷି ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଘେଇଁ୤ଚାଲେ। ଏମଟୀ କିଛି ସମୟ ଚାଲିଲା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଏକ ସାଙ୍ଗରେ ଝଡି ଯାଆନ୍ତି। ପୁଅର ଗରମ ଗରମ୍ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଝିଅ ଵିଆ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଲା ବେଳେ ଅନୁଭବ ହୁଏ ଏକ ଅତୃପ୍ତ ସୁଖ ଓ ଆନନ୍ଦ। ପୁଅଟି ଲଦି ହୋଇ ପଡେ ଝିଅର ଲଙ୍ଗଳା ସ୍ତନ୍ ଯୁଗଳ ମଝିରେ ଓ ଝିଅ ମଧ୍ୟ କୁଣ୍ଢେଇ କି ଧରି ଥାଏ ପୁଅ ର ଲଙ୍ଗଳା ଶରୀରକୁ। ବସ୍ ନିଜ ନିଜ କାମନା କୁ ଶାନ୍ତ କରି ଆଖିବୁଜି ସୋଇ ଯାଆନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ। ବାସ୍ ଏଇଠି ମିଳେ ଚରମ ତୃପ୍ତି, କାମନା r ତୃପ୍ତି।
ମୋ ଷ୍ଟୋରି ଟି କେମଟି ଲାଗିଲା ମୋତେ କମେନ୍ତ୍ କରି ଜଣେଇବେ। ଇତି ଆପଣଙ୍କ ରିୟା
ଲେଖକ: ରିୟା ସିଂ

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this:

Online porn video at mobile phone


bhauja biabia storywww.telugu latest sex stories.combhauja.combhauja .comtalugu sax storesbhauja odiabhauja comodisha sex storydudha gapaodia dudha gapaodia kamasutra gapasunita ki chudai ki kahanigood telugu sex storiesodia sex story with photoodia bia banda imageodiya sex story combhauja kutelugu new sex kadalunew odia sex story comwww telugu new sex stores combiwi aur sali ki chudaitelugu new dengudu storiestelugu sex stories in teluguodia bhauj comrecent sex stories in teluguoriya sex story in oriyabanda bia khelabanda bia kahanisexy story in odiaxex storygiha gehi gapaall telugu sex storiesodia sex store comodia bia banda gapatelugu ssex storiestelugu all sex storiesbhauja bia photosexstory in telugusexhindi storytelugu sexual storiesodia bou biawww sex stories telugu combhauja gapaodia bhauja biagiha gehi storyoriya toki bia photobhabhi ki malishodia sex gapwww sex storys telugu comodia x storybhauja bia photooriya bia gapaodia banda storytelugu dex storiessex story in oriya languagenew odia sexy storywww sex stories telugu comlatest telugu sex stories in teluguoriya sex story newodia new sex story comnew odia sexstorybhauja. comodia sexy kathaతెలుగు sex storiesbhauni gihaodia erotic storiestelugusex storyestelugusex stories newthelugu sex stores comsec stories in telugutelugu sex book storieswww telugu sex storiesodia group sex storytelugu ses storiestelugu sex kadhawww telugu sex stories cobapa jhia odia sex storytelugu sec storyssex stories in telugu comtelugu lipi sex storiestelugu stories in sextelugu sex sex storiestelugu sex stoodia sex story bookoriya jhia dudhalatest sex telugu storiesodia desi gapawww sex stores in telugutalugu sax storesodia bedha storyodia sex story bhauja comlatest real telugu sex stories